Skip links

Sosyal Medya Yönetimi

Deneyimli sosyal medya uzmanlarından sosyal medya yönetimi.Sosyal medya paylaşımları, sosyal medya takibi, içerik stratejilerini içeren tam kapsamlı sosyal medya yönetimi.

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Hedef kitleniz ile
Sosyal Medya Yönetimi !

Yaratıcı sosyal medya ajansı olmanın yanı sıra datalar ile konuşan bir performans ajansıyız. Hedef kitlenizin sizi yakından takip etmesi için sosyal medya hesaplarınızı yönetiriz.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

Sosyal Medya'da Trendlere Ayak Uydurun

Markanızı, sunduğunuz fırsatları, ürün ve hizmetlerinizi sosyal medyada etkili bir şekilde duyurun. Hayran kitlesi oluşturun. Aylık ve haftalık içerik planları ile müşterilerinize sezona uygun içerikler sunun.

Sosyal Medya Takibi ile Fırsatları Keşfedin !

Sosyal Medya Ajansımız pazarlama hedeflerinizi karşılayan markanız ve ürünleriniz ile ilgili sosyal medya paylaşımlarını ve takibini yapar. Yorumlar ve gelen soruları kurumsal iletişim dilinize uygun olarak yanıtlar. Gelen soruları sizin için fırsata çevirir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Ajansı

Bir markanın sosyal medyada yapabileceği en pahalı hata, bir strateji olmadan kanallar veya programlar başlatmaktır. Sosyal Medya Ajansı olarak strateji planınızı yapalım.

Planlama Süreci

Sosyal medya başarısı, söyleyecek bir şeyleri olan markalara doğal olarak gelir ve neyi, nasıl söyleyeceğini en çok bilen markalar her zaman kazanır.

İçerik Üretimi

Facebook, Instagram paylaşımları. Story tasarımları, gif ve video üretimi.

Paylaşım

Paylaşım planına uygun olarak sosyal medya paylaşımlarını organize eder.

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Sosyal

Medya

Sosyal Medya Yönetimini Üstlenelim !

  • Marka için uygun olan sosyal medya mecralarının tespiti,
  • Seçilen mecraların kurumsal kimliğe uygun şekilde düzenlenmesi,
  • Belirlenecek dijital iletişim stratejilerine göre günlük/haftalık/aylık içerik çalışmalarının hazırlanması,
  • Hedef kitlenin tespiti,
  • Hedef kitle için uygun iletişim dilinin belirlenmesi
  • Planlara bağlı olarak tasarımların hazırlanması,
  • Paylaşımların ve takibinin yapılması
  • Aylık raporlama