Skip links

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamlarıyla boy ölçüşmek zordur. Çünkü sosyal paylaşım siteleri reklamları tam anlamıyla hedef kitlelere gösterir. Bu sayede ilgili, nitelikli kitleye ulaşırsınız.

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Sosyal medyadan aldığınız etkileşimi arttırmayı sağlar.Sosyal Medya Reklamları !

Yaratıcı sosyal medya ajansı olmanın yanı sıra datalar ile konuşan bir performans ajansıyız. Hedef kitlenizin sizi yakından takip etmesi için sosyal medya hesaplarınızı yönetiriz.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

Sosyal Medya'ya Hakim Olun

Sosyal Medya Ajansı olarak;sosyal medya kanallarınızı ve internet sitenizi etkili bir sosyal medya pazarlama aracına çevirmek için işletmenize uygun reklamları tasarlar ve hedeflerinize uygun bir strateji ile yayınlar.

-Sosyal Medya Reklamcılığında hedef kitle analizi yol haritası çıkarmak için hayati önem taşır.

-Ulaşmak istediğiniz kitlelere göre sosyal medya platformu içerik ve reklam modellerini belirliyoruz

-İçerik üretilmesini isteyen firmalar için infografik, video, metin, slogan gibi çeşitli reklam içerikler üretmekteyiz.

-Sosyal medya reklamlarıyla ilgili son gelişmeleri, kaç kişiye ulaşıldığını, kaç kişinin geri dönüş sağladığını, etkileşim oranını kısacası reklamların başarı oranlarını düzenli olarak raporlar halinde müşterilerimize sunuyoruz.

Sosyal Medya Takibi ile Fırsatları Keşfedin !

Sosyal medya reklamları ile eğer yeterinde bütçeniz varsa milyonlarca insana ulaşabilirsiniz. Sosyal medya reklamlarının gücünü bir kısmı kalabalık kitlelerden gelmektedir.

-Sosyal medya reklamları geleneksel medya reklamlarına oranla sonuçları oldukça gözlemlenebilir gerçek verilere dayanmaktadır. Veriler sosyal medyada güveni oluşturur.

-Sosyal medya reklamlarıyla boy ölçüşmek zordur. Çünkü sosyal paylaşım siteleri reklamları tam anlamıyla hedef kitlelere gösterir. Bu sayede ilgili, nitelikli kitleye ulaşırsınız.

-Her platformun kendi ödeme yöntemleri vardır. Tıklama başı gösterim başı etkileşim başı gibi. Bütçeniz kısıtlı olsa bile doğru hamlelerle binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz.

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Sosyal

Medya

Sosyal Medya Reklarınızı Üstlenelim !

  • Deneyimli Ekip

    Sosyal Medya Reklamları konusunda yıllardır onlarca sosyal medya yönetimi yaptığı hesapta elde ettiği deneyim.
  • Sosyal Medya Yazılımları

    Video, animasyon videolar, gifler, stopmotion videolar, benzersiz tasarımlar Kuponico’da..
  • Zengin İçerik Üretimi

    Paylaşım planları, içerik paylaşımı, yorum takibi için en iyi yazılımları kullanır.