Skip links

SEO

Seo (arama motoru optimizasyonu) ile markanızı arama motorlarında yukarı taşıyın!

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

SEO İle
En Üst Sıradasınız !

İnternet sitenizi ve internet sitenizdeki içeriği müşteri potansiyellerinizin aradığı kelimelere göre optimize eder, arama motorlarında ilk sayfada ve üst konumlarda sitenizin yer almasını sağlar.

01

Site İçi Seo

İnternet sitenizin içeriğini, hızını, teknik alt yapısını, site ve sayfa başlıklarını arama terimlerine göre optimize eder.

02

Site Dışı Seo

Search Console gibi araçları hazırlar. İnternetten anahtar kelimeleriniz ile alakalı backlink elde etmenize yardımcı olur.

03

Web Tasarım

Sattığınız ürün ve hizmetler ile yapılan aramaları analiz eder. Bu aramalarda en üst sıralarda çıkmanız için içerik geliştirir.

Organik Aramalarda Üst Sıra

SEO hizmeti alın. Ürün ve hizmetlerinizi arayan müşterileriniz rakiplerinizi değil sizi bulsun…

Google Arama Reklamları

Çalışmaları sonucunda üst sıralarda olmak müşterilerinize güven sağlar.

Rekabet

Arama Motoru Optimizasyon çalışmaları sonucunda rakiplerinizin üstünde yer alın.

SEO ile Üst Sıralarda Yer Alın. Aldığınız Payı Arttırın!

Konum Artışı

SEO çalışmaları işletmenizi arama sonuçlarında daha üst konumlara çıkarır.

Daha Fazla Gösterim

Arama Motoru Optimizasyon çalışmaları sonucunda daha fazla anahtar kelimede bulunursunuz.

Trafik Artışı

Çalışmaları sonucunda arama motorlarından aldığınız ziyaretçi sayısı artar.

Kalıcı Etki

Çalışmaları ile arama motorlarında daha uzun süreli bir konum elde edersiniz.

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Neden Seo Ajansı Olaran Bizi Tercih Etmelisiniz ?

SEO; uzmanlarımız amacıyla bir disiplin olarak; markanız, işletmeniz, şirketiniz, startup’ınız amacıyla ise daha çok trafik elde edeceğiniz, telefonlarınızın daha çok çalmasını sağlayan, dönüşüm oranlarınızı artıran, satışlarınızı katlayan bir kanal olarak ele alınmaktadır.

SEO Uzmanlarımız çalışmaların başlangıcından itibaren 50’den çok SEO aracını kullanarak sitenizi ve rakiplerinizi sıksık olarak takip etmektedir. Moz, Majestic, Searchmetrics, Hubspot, Link Research Tools, DeepCrawl gibi otoriter araçlarla partnerliklerimiz ve çözüm ortaklığımız ile projeniz hassas bir çalışma sistemi ile yürütülmektedir.

Tamamen analitik bir yaklaşımla SEO operasyonlarımızı yürütüyoruz.

Çalışmanın başlangıcında sektörünüzü ve hedeflerinizi analiz ediyoruz. Hedefleriniz tarafında yalnızca bir kaç kelimede değil, sektörünüz ile alakalı bütün kelimelerde trafik almanızı hedefleyerek tamamıyla organik SEO stratejileri uyguluyoruz. SEO Ekibimizin güncel algoritma güncellemeleri tarafında hazırladığı 1000’in üzerindeki maddede sitenizi denetim ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Arama motorları sıksık olarak insanlara en iyi arama tecrübesini sunmak amacıyla çalışırlar. Arama tecrübesinin merkezinde ise arama neticelerinde insanların aradıkları mevzu ile alakalı doğru içeriği yayınlayan internet sitesine sıralamalarda yer vermek gelir. Bunu kullanıcıyı hızlı, güvenilir, internet standartlarına ideal internet sitesine yönlendirmek izler. Bu noktada yaptığımız bütün teknik geliştirmeler SEO’ya yönelik geliştirmeler gibi görünse de içeriğimizi evvelce ziyaretçilerimize, sonra arama motorlarına en verimli şekilde gösterebilmek amacıyla oluşturulan çalışmalardır.

Web sitenizin kullandığı altyapı, SEO kurguları incelenerek tamamıyla kusursuz olarak site içi SEO kurgularımızı çalışmamızın anında başlangıcında raporluyor ve yapılması gerekli olanlar ile eş güdümlü sizlere iletiyoruz. Bu kapsamda programcılarımız, içerik yazarlarımız, kullanıcı tecrübesi uzmanlarımız, dizayn ekibimiz ve Inbound Pazarlama uzmanlarımız ile eş güdümlü internet siteniz her yönden incelenmekte ve geri bildirimler verilmekte, SEO Görünürlüğünüzü çoğaltmak amacıyla gelişim alanlarınız yapılması gerekli olanlar ile eş güdümlü tarafınıza iletilmektedir.

Hedefleriniz ve analizlerimiz tarafında analitik yaklaşımlar ve çözüm ortaklarımızla 3 ya da 5 değil, binlerce sözcükyi analiz ediyor ve sektörünüz ile alakalı anahtar sözcük analizinizi gerçekleştiriyoruz. Tek bir sözcükye bağlı olarak çalışmalar yapmıyor, sektörünüzle alakalı bütün sözcükleri, aylık aranma hacimleri, dönemsel trendler ve rekabet oranlarını çıkartarak raporluyoruz.

Arama motorları arama neticelerinin niteliğini ölçebilmek amacıyla, arama neticelerini tıkladıktan ileri süreci de takip ederler. Eğer kullanıcı arama neticelerini tıkladıktan sonra, siteye girer girmez “geri” butonuna basıyorsa kullanıcı istediği sonuca ulaşamamış demektir. Bu halde SEO Görünürlüğünüz de olumsuz etkilenir. Anahtar sözcük çalışmamız tarafında elde ettiğimiz anahtar sözcük fikirlerini de hesaba katarak, alanınızdaki çoğu sözcükden trafik almanızı sağlayacak içerik stratejisini sağlıyoruz.

Anahtar sözcük çalışmalarımızın ardından, sitenizin her kategorisi, sayfası, içeriği amacıyla bir link mimarisi yaratarak teknik anlamda büyük bir resim çiziyoruz!

 

Markanız dijital mecralarda ne kadar konuşuluyor? İnsanlar markanızı anlatırken neler anlatıyorlar? Nasıl gerçek hayatta beğendiğimiz ve sevdiğimiz şeylerden arkadaşlarımıza bahsediyorsak, internet aleminde da insanlar sevdikleri sitelerin bağlantılarını paylaşarak beğenilerini ifade ediyorlar.
Site Dışı SEO çalışmalarımızda Türkiye ve Dünya’da toplamda 3000’in üstünde yayıncı ile çalışıyoruz. Çalışmaların başlangıcından sonuna kadar internet sitenizle alakalı sektörel bloglar, internet siteleri ile anlaşmalar sağlıyor ve markanızı anlatıyoruz. Performansınızı artırdıktan ve içeriklerinizi belirli bir nitelik çizgisine ulaştırdıktan sonra organik link edinme çalışmaları yürütüyoruz. Çalışmalarımız tamamıyla güncel SEO teknikleri tarafında yürütülmektedir.

Yani; ilk evvelce insanların markanızı fark etmesini; sonrasında konuşmasını sağlıyoruz.

Sizlere veri ve netice merkezli bir analitik ajans olarak aylık, dönemlik ve senelik rapor eder sunuyoruz! Her ay derli toplu olarak;

Site içi SEO analizlerini ve güncel ilerlemeler tarafında alınması gereken aksiyonları
Trafik kanallarını ve analizleri
Mevcut SEO Görünürlük gelişimini
Dönüşüm oranları gelişimi
Sektörünüze göre çeşitli ve kişiselleştirilmiş grafikler
Detaylı rakip analizleri
Trend analizleri ve piyasa incelemeleri yapıyoruz ve raporluyoruz.