Skip links

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Yeniden pazarlama reklam modeliyle ziyaretçilerinize satın alma olasılığı en yüksek zamanlarda ulaşabilirsiniz.

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Google Yeniden Pazarlama Reklamları
Re-Marketing !

Google Remarketing reklamları sayesinde sitenizi ziyaret eden ya da sepete ürün ekleyip sitenizi terk eden ziyaretçilerinize ayrı ayrı reklamlar oluşturup satış dönüşüm oranınızı arttırabilirsiniz.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

Kullanıcılara Satın Alma Olasılıklarının En Yüksek Olduğu Sırada Erişin

Kullanıcılar işletmenizle bir kere etkileşime girdikten sonra onlarayeniden ulaşabilirsiniz. Re-Marketing modeli  aradıkları, diğer web sitelerini ziyaret ettikleri ve diğer mobil uygulamaları kullandıkları sırada reklamlarınızı gösterebilir.

Ads yeniden pazarlama, müşterilerinizi, en çok ilgilendikleri sırada web sitenize ve uygulamanıza çekmek için uygun temas noktalarını sağlar.

Büyük Ölçekli Kitlelere Ulaşın

Yeniden pazarlama listenizde bulunan kullanıcılara, Google aramayı kullanmalarının ardından ve Google Görüntülü Reklam Ağı’nın parçası olan 2 milyonun üzerinde web sitesi ve mobil uygulamada gezindikleri sırada ulaşabilirsiniz.

Google Ads Yeniden Pazarlama Kampanyaları

Geçmişteki ziyaretçileriniz Görüntülü Reklam Ağı web sitelerinde ve uygulamalarda gezindikleri sırada onlara reklam gösterin.

Kullanıcıların web sitenizde görüntüledikleri ürün ve hizmetleri reklamlar göstererek mükemmel sonuçlar elde edin.

Daha önce mobil uygulamanızı kullanmış kullanıcılara başka mobil uygulamalar kullandıkları sırada reklam gösterin.

Geçmişteki ziyaretçilerinize web sitenizden ayrıldıktan sonra yaptıkları yeni Google aramalarında reklam gösterin.

Videolarınızla veya YouTube kanalınızla etkileşime girenlere YouTube’a ve Görüntülü Reklam Ağı videolarına, web sitelerine ve uygulamalarına göz attıkları sırada reklam gösterin.

Müşteri Eşleştirme özelliği sayesinde müşterilerinizin e-posta adreslerinden oluşan bir listeye Google Arama, YouTube veya Gmail’de oturum açtığında reklam gösterebilirsiniz.

Verimli Fiyatlandırma

Hedef EBM ve ROAS gibi otomatik teklif stratejileri ile yüksek performanslı yeniden pazarlama kampanyaları oluşturabilirsiniz.

Gerçek zamanlı teklif verme yöntemi, reklamınızı görüntüleyen kullanıcı için optimum teklifi hesaplayarak, reklam açık artırmasını mümkün olan en iyi fiyatla kazanmanıza yardımcı olur. Google’ın açık artırmasını kullanmak için hiçbir ek ödeme yapmanız gerekmez.

Dijital Reklam Ajansımız ile yeniden pazarlama faaliyetlerinizi en iyi şekilde yönetelim.

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Google

Re-Marketing

Dijital Reklam Hizmetinizi Profesiyonellere Bırakın.

İşletemeniz için en etkili ve verimli reklam kanallarını kullanmaya odaklanır ve Google reklam performansını düzenli olarak sizin için ölçer.