Skip links

Google Reklam Yönetimi

Google reklamları konusunda deneyimli ekipten ileri düzey Google reklamları yönetimi, Google reklam optimizasyonu, reklam kurulum ve raporlama hizmeti.Google reklam kampanyalarınızı en etkin ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Goog Reklam
Yönetimi !

Google reklam kampanyalarının başarısındaki en önemli faktör, kampanyanın müşterinin hedeflerine göre en uygun şekilde oluşturulmasında yatar. Bunun için doğru reklam metinleri hazırlanmalı, hedef kitle ayarları doğru yapılmalı ve doğru anahtar kelimeler seçilmelidir.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

Hedef Kitleniz Sizi Bulsun

Google Ads reklamları ile sattığınız ürün ve hizmetleri, rakiplerinizi, sizi arayan hedef kitleniz sizi bulsun. Google Ads reklamları ile internetin her yerindeki kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

Müşterileriniz internette arama yaparken, internette bilgi ararken, internette video izlerken ya da mobil uygulama kullanırken Google reklamları ile onlara erişebilirsiniz.

Google Arama Reklamları

Google Arama Reklamları ile müşteri adaylarını internet siteniz ile buluşturur

Detaylar

Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü reklam kampanyalarınızı yönetelim. Görüntülü reklamlar ile internetin her yerinde olun.

Detaylar

Sosyal Medya'da Profesyonel Yönetim

İster marka bilinirliği isterseniz satış.Kuponico Dijital Reklam Ajansı, Google reklamlarını işletme büyüklüğünüze uygun ve etkili bir şekilde kullanarak pazarlama amaçlarınıza daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olur.

Marka Bilinirliği

Daha fazla gösterim odaklı video ve banner reklamları.

Potansiyel Müşteri

Satış, form doldurma, mağaza ziyareti hedefli reklamlar.

Dijital Reklam Ajansı

Google Reklam Modelleri

Google Ads ile, pazarlama stratejilerinize uygun reklam modelleriyle yeni kitlelere ve daha önce sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılarınıza özel reklamlar sunma olanağı bulunmaktadır.
Google Ads reklamları ile işletmenizi büyütün, pazarlama hedeflerinize ulaştıracak etkili reklam biçimleriyle potansiyel müşterilerinize ulaşın.Doğru Google Reklam Modelini Seçin!

Arama Ağı

Google arama reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılara arama yaptıkları anda ulaşın.

Detaylar

Gmail Reklamları

En yaygın eposta sitemi Gmail arayüzünde rakiplerinizden eposta almış kullanıcılara reklam gösterin.

Detaylar

Görüntülü Reklam Ağı

İnternet sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara reklamlarınızı gösterin. Bilinirliğinizi ve satış ihtimalini arttırın.

Detaylar

Remarketing

Remarketing sistemi sayesinde e ticaret siteleri, müşterilerinden yoğun bir geri dönüş almaktadır.

Detaylar

Youtube Reklamları

YouTube üzerinde mesajınızı etkilieyici video reklamlar ile verin. Reklamlarınız sadece izlendiğinde ödeme yapın.

Detaylar

Alışveriş Reklamları

E-Ticaret sitenizin ürünlerini Google arama sonuçlarında fiyatlarıyla gösterin. Ürün satışlarınızı arttırın.

Detaylar

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Neden Dijital Ajans ?

Dijital ajans ile çalışarak markanızın performansını ne kadar yükseltebileceğinize dair bir fikriniz var mı? Birkaç fikrimiz var, anında düşünce edinin!

Dijital Reklam Ajansı olarak.Dijital veri istatistiklerinizi ve veriye dayalı gerçekleri de araştırırız. Sadece temel verileri incelemekle kalmaz ayrıca dijital yönelimleri de anlamlandırarak anahtar öngörüler ortaya çıkartırız.Stratejiniz planlaması için datalarınızı analiz ederiz.

Dijital Reklam ajansın birinci görevi, varılmak istenen hedefe göre dijital pazarlama stratejisinin oluşturulmasıdır. Strateji oluşturulması adımı, analiz sürecini takip eden ikinci adımdır.

Dijital pazarlama projelerine hızlı bir başlangıç yapılması doğru değildir. Üzerinde düşünülmeden başlanan her projenin – en azından – daha düşük verimli olacağını biliriz.

Bu nedenle çalışma öncesi düşünmek, araştırma yapmak, başarıya ulaşacak stratejiyi geliştirmek için gereken zamanı ayırırız.

Araştırmamızı tamamlayınca, planlamanın esasını oluşturacak müşteri isteklerini, kullanıcı hedeflerini ve iş hedeflerini net bir şekilde ortaya koyarız.

Hedef personalar ve kullanıcı deneyimi verisi ile beraber bu bilgiler bize markanın iletişim tonu ve sektördeki konumunu tanımlamamıza ve statejik dijital vizyonunu belirlememize yardımcı olur.

Yapılacak kampanyaların tüm ana hatları, teknolojiler, mecralar, kullanılacak içerik ve yaratıcı çalışmaların temelleri ve hedef KPI değerleri bu aşamada netleştirilerek müşteri ile paylaşılır.

 

Yapılan analiz ve tasarlanan stratejiden verimli bir dönüş almak amacıyla dijital ajansın kurgulanan kampanyaları doğru bir şekilde programı gereklidir.

Stratejimiz tamamladıktan sonra,stratejimizi onayınıza sunarız.Onayınızdan geçen stratejimizi yayınlarız.Dijital pazarlama faaliyetleri bu adımda hız kazanır.

Yaratıcı ekip, sosyal medya uzmanları, arama motoru pazarlaması ekibi,tasarım akibi.Dijital Pazarlama fikirleri için çalışmaya başlar.

Kullanıcıların dikkatini çekecek, markaya yakınlaştıracak ve sonuç olarak ürünü satın almalarını sağlayacak içerikler ve tanıtımlar hazırlanarak alakalı mecralarda yayınlanmaya başlanır.

Yaratıcı içeriğin doğru teknik altyapılar ile hazırlanıp sunulduğu bu aşama, dijital pazarlama aktivitesinin düşünce adımından çıkıp sahada uygulanmaya geçtiği andır.

Tüm dijital pazarlama faaliyetleri, kampanyaların kurgulandığı ilk andan düzenli bir şekilde kontrol altında olmalıdır.

Stratejiler ve içerikler hazırlandı ve kampanyalar yayına alındı. Artık kampanyaların yayın ile eş güdümlü müşterimizin kazancının artmasını beklerken dijital reklam ajansının en çok çalıştığı noktadayız.

Yayına alımış siteler, SEO optimizasyon çalışması, siteye trafik çekme hedefli tanıtımlar ve içerik pazarlama elemanları, mobil pazarlama ve e-posta gönderimleri… Dijital reklam ajansı olarak bütün bunların belirlenmiş takvime ve plana göre düzenli bir iş akışı oluşturmalıyız

Pazarlama kampanyası idaresi, verdiği hizmetin konusuna bağlı olarak günlük, haftalık ve aylık periyotlarda daha eskiden belirlenerek hazırlanmış dijital pazarlama görevleri içerir.

Sosyal medya ve mobil pazarlama alanları anlık takip edilmesi gereken mecralardır.

Verilmiş kararların, eklenilen hedeflerin, yaratılan içeriğin müşterimizin anlamlandırabileceği şekilde raporlamak ; Dijital Pazarlama Yönetimi, bir dijital ajans için en önemli aşamadır.

Dijital ajansların başarısı oluşturulan dijital pazarlama kampanyaların verilerinin doğru ölçümlenmesi ile anlaşılır.

Dijital dünyada her işlemin çerez diye adlandırdığımız izleri vardır. Bu izleri analiz edebilmek ve anlamlandırarak neticeleri gösteren değerler durumunda raporlamak amacıyla yaptığımız her işi ölçümleriz.

Stratejimizde oluşturduğumuz  hedefleri, anahtar performans göstergelerini (KPI) veri karmaşısını düzenleyip raporlayarak kullanıdığımız uygulamanın, içeriğin, müşterimiz amacıyla sağladığı aksiyonları ölçeriz.

Bu amaçla her raporumuzun trafik edinme, kullanıcı davranışı ve kampanya neticeleri ile alakalı KPI’ları içermesine özen gösteririz.

Tüm ölçümleme ve raporlamalarımızın amacı; yaptığımız dijital pazarlama kampanyasının müşterimize ne katkı sağladığını müşterimize net bir şekilde anlatmaktır.

Yapılan kampanyalar ve bütün dijital pazarlama çalışmaları sıkı bir şekilde takip edilerek optimizasyon çalışmaları yapılmaktadır.

Optimizasyon;kampanya ölçümlerinden aldığımız veriler ışığında,uyguladığımız reklamların stratejimize daha da yakınlaştırmak adına yapılan işlemlerdir.

Sürekli olarak kendinizi yenilemek, bilgilenmek ve yaptığınız çalışmaları bu veriler ışığında tekrar değerlendirmeniz gereklidir.

Bu amaçla yaptığımız her çalışmayı elimizdeki datalara göre inceler ve daha verimli olması amacıyla gereken farkılıkları yaparız.

Dijital pazarlama çalışmalarının ROAS ve ROI değerleri, rakiplerinizin neler yaptığı ile de yakından ilgilidir. Bu amaçla bir program ya da platformun verimini incelerken sektör ortalamalarını ve rakiplerinizin reklamlarını da inceleriz.

Vardığımız sonuca göre yetersiz kalan çalışmalardan vazgeçer, çalışan kampanyaları optimize eder, hedefimize ulaştıracak yeni pazarlama stratejileri ve pazarlama teknikleri geliştiririz.