Skip links

Google Görüntülü Reklam Ağı Hizmeti

Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi, haber sayfası ve blogdan, Gmail ve YouTube gibi Google web sitelerine kadar, mesajınızı daha fazla müşteriye göstermenize yardımcı olabilir.

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Google Görüntülü Reklam Ağı internet kullanıcıların neredeyse tamamına erişiyor.
Dijital Performans !

üşteri çekmek ve işletmenizle ilgili çarpıcı bir mesaj vermek istiyorsanız, Görüntülü Reklam Ağı’nda reklam yayınlamak size uygun olabilir. Görüntülü reklamlar (örneğin, video veya resim reklamlar), arama reklamlarıyla ulaşamadığınız farklı bir kitleye ulaşmanızı olanaklı kılacaktır.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

Google Görüntülü Reklam Ağı ile Gelişmiş Hedefleme

Görüntülü Reklam Ağı’nda, reklamlarınızın gösterileceği yerleri daha spesifik olarak seçebilirsiniz. Reklamlarınız için sayfa türlerini veya belirli web sitelerini ve reklamlarınızın gösterileceği kitleleri seçebilirsiniz.

Anahtar Kelime

İnternetin her yerinde içinde seçtiğiniz anahtar kelimeler geçen siteleri ya da belli konulardaki sayfaları hedefleyebilirsiniz.

Demografi

Reklamları yaş, cinsiyet ve ebeveyn olma durumlarına göre hedefleyebilirsiniz. Yani 25 yaş üstü bireylerin göreceği bir hedefleme mümkün.

Remarketing - Yeniden Pazarlama

Belli ürün ve hizmetler ile ilgilenmiş kullanıcıları, geçmiş davranışlarına göre yeniden hedefleyebiliriz.

İnternet Siteleri

Google görüntülü reklam ağı ile geleneksel medya satın almaya göre 5’te 1 e kadar uygun fiyatla reklam verebilir ve daha fazla erişim alabilirsiniz.

Detaylar

Teknolojiyi şirketiniz için kullanın.

Google Görüntülü Reklam Ağı reklamları, potansiyel müşterilerinize ulaşmanın önemli yollarından biridir. Görüntülü reklam ağı, potansiyel müşterileriniz o anda sizin ürünlerinizi aramasalar bile, sizin ürünlerinize ilgi gösterebilecek profildeki kullanıcılara reklam göstermenize olanak tanır. Böylece, örneğin Google Arama reklamlarıyla ulaşabileceğinizden daha geniş bir kitleye ulaşmanız mümkün olacaktır. Müşteri çekmek ve işletmenizle ilgili çarpıcı bir mesaj vermek istiyorsanız, Görüntülü Reklam Ağı’nda reklam yayınlamak size uygun olabilir.

Görüntülü Reklam Ağı’nda reklam yayınlayarak ulaşabileceğiniz, herkes için geçerli bazı hedefler belirtilmiştir:

    • Satışa yönelik kampanyalar
    • Müşteri bağlılığı/sadakati oluşturma
    • Potansiyel müşterilerin ilgisini çekme
    • Marka bilinirliğini artırma

Marka Bilinirliğinizi Arttırın !

Google Ads Görüntülü Reklam Ağı bünyesinde milyonlarca internet sitesini barındırır. Google Görüntülü Reklam Ağı’nın bu denli büyük olması size markanız için düşük bütçeler ile kısa zamanda milyonlarca gösterim alabilmenizi ve marka bilinirliğinizi kısa zamanda akılda kalıcı şekilde güçlendirmenizi sağlar.

Pazarlama Hedeflernize Göre Strateji İzleyelin !

Marka amacınıza göre sadece reklamlarınız tıklandığında ya da gösterim aldığında ödeme yapın. Böylece reklamlarınızın işe yaradığına emin olarak ödeme yaparsınız. Dijital Reklam Ajansımız dönüşüm miktarlarına ve oranlarına göre web sitelerindeki reklam gösterimlerinin ya da tıklanmalarının tekliflerini optimize ederek Google AdWords maliyetlerinizin en verimli bir şekilde yayınlanmasını edilmesini sağlar.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Dijital Reklam Ajansı

Google Ağına dahil milyonlarca web sitesinde ve Youtube’da politikalara uygun Banner ve Metin reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Görüntülü Reklam Ağında hedefleme yaparak verim oranı artırılabilir.

Arama Ağı Nedir ?

Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi, haber sayfası ve blogdan, Gmail ve YouTube gibi Google web sitelerine kadar, mesajınızı daha fazla müşteriye göstermenize yardımcı olabilir.Dijital Reklam hedeflerinizi yerine getirir.

Hedefleme

google-alisveris-reklamlari-dijital ajans

Google AdWords görüntülü reklamlarında Sattığınız ürün, hizmet ve işletmeniz ile anahtar kelime, ilgi alanları, konular ve web sitelerini hedeflersiniz

Reklam Gösterimi

google-alisveris-reklamlari-dijital-ajans-izmir

Hedef kitlenize giren kullanıcılar hedefleme yönteminiz ile eşleştiğinde reklamlarınızı gezdikleri internet sitesinde ya da uygulamada görürler

Dönüşüm

google-alisveris-reklamlari-dijital-ajans-izmir-1

Müşterileriniz reklamlarınıza tıklar ve sitenize gelirler. Pazarlama amaçlarınızı belirleyerek ödemeyi gösterime ya da tıklanmaya yapmayı seçebilirsiniz

Gösterim Ya Da Tıklamalarda Ödeme Yapın

Google AdWords Görüntülü Reklamlarda markanız için sonuç almak önemli ise tıklanmalara ödeme yapabilirsniz. Markanızın daha fazla kişiye ulaşması ve gösterilmesi önemli ise gösterimler için ödeme yapmayı tercih edebilirsiniz. Görüntülü reklam ağının en güçlü silahlarından biri olan YouTube reklamlarında kullanıcılar sadece reklamınızı izlemeye karar verdiğinde ücret ödersiniz.

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Dijital

Reklam

Dijital Reklam Hizmetinizi Profesiyonellere Bırakın.

İşletemeniz için en etkili ve verimli reklam kanallarını kullanmaya odaklanır ve Google reklam performansını düzenli olarak sizin için ölçer.