Skip links

Google Arama Ağı Reklamları

Google aramalarında,bütçenizi iyi bir şekilde optimize ederek maksimum fayda sağlamak üzere kampanyalarınız ile ilgileniyoruz.

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Dijital Performans
Pazarlaması !

Google Arama Reklamları ile hizmet verdiğiniz ürüne ilgili kullanıcıları hedefleriz. Google Ads hesabınızı yönetir, reklamlarınızı önceliklendirir ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için optimize ederiz.

Google Arama Sonuçlarınde Siteniz

Dijital Reklam Ajansı

Arama Ağı Reklamcılığı, Google’ın sağlamış olduğu bir hizmettir. Google Adwords paneli üzerinden anahtar kelime grupları ve bu gruplar üzerinden oluşturulan dijital reklam kampanyalarıyla arama ağı üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Arama Ağı Nedir ?

Dijital pazarlama alanında varlık göstermek ve yeni kullanıcılara ulaşmak için Google Adwords programıyla internet reklamları yayınlamanız yeterlidir. Google Adwords ile internet reklamlarınızı tam olarak istediğiniz insanlara gösterebilirsiniz.

google-alisveris-reklamlari-dijital ajans

Sattığınız ürün, hizmet ve işletmeniz ile alakalı olan kelimeleri analiz ederiz.Ve Google AdWords reklam hesabına ekleriz.

google-alisveris-reklamlari-dijital-ajans-izmir

Sattığınız ürün ve hizmetler ile ilgili arama yapan kullanıcılar arama sonuçlarının reklamınızın en alakalı kişilere çıkması için optimize ederiz.

google-alisveris-reklamlari-dijital-ajans-izmir-1

Müşteri potansiyelleriniz reklama tıklar ve sitenize gelir. Reklamlarınız tıklanmazsa 1 kuruş bile ödemezsiniz.

Yerel Arama Ağı Reklamı

Google AdWords’te düşük bütçeler ile yerel reklamlar verebilirsiniz.

Ulusal Aramağa Ağı Reklamı

Google AdWords’te tüm ülke çapında reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Uluslararası Arama Ağı Reklamı

Google AdWords ile markanızı uluslararası gösterebilir ve başka ülkelerde satış fırsatı yakalayabilirsiniz.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

Yeni Pazarlar İle Hedefinizi Büyütün

Dünya’nın her yerindeki potansiyel müşterilere kolay bir şekilde ulaşın. Müşterileriniz nerede olurlarsa olsunlar sattığınız ürün ve hizmetleri aradıklarında sizi bulsunlar.

Rakiplerden Bir Adım Önde Olun

Google arama sonuçlarında yukarıda, rakiplerinizin üstünde ve sizi arayan kullanıcılar için ilk tercih olun.Rakiplerinizden kolayca sıyrılmak için reklam optimizasyonunuzu yönetelim.

Markanızın Mesajını Arama Sonuçlarında Verin.

Geleneksel ve dijital tüm pazarlama çalışmalarınızdaki marka mesajınızı Google Arama sonuçlarına da yansıtın. Fiyat, promosyon, indirim ve fırsat duyurularınızı gerçekleştirin.

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Google

Ads

Ne Ödeyeceğinize Siz Karar Verin !

  • Google AdWords arama reklamları sadece tıklanma aldığınızda ücretlendirilir.
  • Reklamlar için ne kadar ödeyeceğiniz rekabet ve verdiğiniz en yüksek teklife göre belirlenir.
  • Reklamlar için günlük en fazla bütçenizi istediğiniz kadar belirleyebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.