Skip links

Google Alışveriş Reklamları

E-ticaret siteniz varsa mutlaka kullanmanız gereken bir reklam modeli olan Google Alışveriş veya İngilizce adıyla Google Shopping Ads.

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Google Alışveriş Reklamları müşterilerinize e-ticarette daha hızlı karar verdirir.
Dijital Performans !

Google Shopping Ads, Merchant Center’da bulunan ürün envanterinizi kullanarak Google arama sonuçlarında veya iş ortaklarında reklam yayınlamanızı sağlayan bir Google Ads reklam modelidir.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

E-Ticaret Satışlarını Arttırın

Google alışveriş reklamları özellikle fiyat konusunda rekabetçi olduğunuz ürünlerde yüksek satış hacmi sağlayabilir.

Ürün Listeleme

Ürünlerininizi  feedlerinizi Google Merchant Center girerek ürünlerinizi dijital mecralarda gösterelim.

Ürün Fiyatları

Belirli ürünleri arayan müşteri adaylarınıza sattığınız ürünleri fiyatı ile birlikte gösterirsiniz.

Dinamik Re-Marketing ile Ürünlerinizi Hatırlatın

Google dinamik ürün listeleme reklamları ile internet sitenizde kullanıcıların gezdiği ürünleri reklam olarak onlara hatırlatın ve satış şansınızı arttırın. İnternet sitenizde belirli ürünleri gezen müşteri adaylarınız Google görüntülü reklam ağı içindeki bir haber ya da spor sitesinde gezerken son gezdiği ürünlerin reklamını fiyatları ile görür

Kuponico Dijital Reklam Ajansı, sunduğu dijital çözümleri genç ve yaratıcı ekibiyle birlikte hizmet verebilecek bir “reklam ajansı“dır. Dijital pazarlama gereksinimleriniz için size reklam ajansı, SEO ajansı ya da medya ajansı hizmetleri sunabiliriz.

Dijital Performansınızı Kuponico Dijital İle Arttırın

Dijital Reklam Ajansı

İşletmenizin Google Reklamlarını Kuponico uzmanlığı  ile yönetin.
Dijital Ajansımız işletemeniz için en etkili ve verimli reklam kanallarını kullanmaya odaklanır ve Google reklam performansını düzenli olarak sizin için ölçer ve optimize eder.

Sertifika ve Bilgi

Google Ads Sertifikalı ekibimiz yüzlerce müşteri hesabı deneyimine sahiptir.

Google Premier Partner

Kuponico,Google Sertifikalı İş Ortağıdır.

Şeffaflık

Tüm reklam hesaplarını müşterilerin kendi reklam hesapları üzerinden yönetir.

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Google

Shopping

Dijital Reklam Hizmetinizi Profesiyonellere Bırakın.

Bir e-ticaret siteniz varsa Google reklam yönetimi sayesinde Google arama sonuçlarında, ürün fotoğrafı, fiyatı ve açıklamasıyla öne çıkan alışveriş reklamlarını kullanırız.