Skip links

Gmail Reklamları | Dijital Ajans

Gmail Reklam sistemi farklı sektörlerden bir çok marka tarafından tercih edilen dijital pazarlama yöntemlerinden biridir.

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Rakiplerinizin mail listesindeki kişilere ulaşmanın en kolay yolu
Gmail Reklamları !

Gmail sponsorlu reklamları bir çok dijital pazarlama kampanyasında bulundurulmaktadır. Özellikle marka bilinirliği ve tüm platformlardan ulaşılabilir olma adına bir çok marka dijital reklam yatırımlarında gmail sponsorlu reklamları içinde pay ayırmaktadır.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

G-Mail Reklamları İle Doğru Yerde Olun !

Gmail reklamları ile Gmail epostasında belirli konu ve içeriklerde eposta almış kullanıcılara reklam gösterin. Gmail reklamları ile sattığınız ürün ve hizmet ile ilgili teklif almış, rakiplerinizden eposta almış ya da epostasında belirli konularda içerikler olan kullanıcılara spornsorlu Gmail reklamlarını gösterebilirsiniz.

Gmail Reklam Verme

Kuponico Dijital gmail reklam uzmanıdır ve size yaratıcı çözümler adına sürekli gelişen ve yenilikler ytgulan bir reklam ajansıdır. Gmail reklam verme işlemi yaparken nereden başlayacağınız ve hangi adımları gerçekleştireceğiniz hakkında size yol gösterelim.Gmail tarafından sunulan bütün çözümler Google Reklamları çatısı altından yayınlanmaktadır.

G-Mail ile Avantaj Sağlayın

Gmail ile reklam vermenin markanızın prestiji ve ulaştığı kitle açısından bir çok avantajı var.Gmail reklamı fiyatları diğer Google reklam ürünleri gibi açık artırma usulü belirlenmektedir. Bulunduğunuz sektör ve reklam verdiğiniz hedeflemede yoğun bir rekabet olması durumunda reklam maliyetleri artmaktadır. Gmail reklam fiyatları diğer Google reklamı ürünlerine bakıldığında daha ekomik bir tercih olarak gözükmektedir. İyi bir hedefleme sayesinde uygun bir bütçe ile çok fazla etkileşim yaratabileceğiniz bu reklam modelinden bir çok kurumsal marka yararlanmaktadır.

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Google

Gmail

Sponsorlu Gmail Reklam

Gmail reklamlarını kullanmanız için 4 neden:

 • Üstün Hedefleme
  Reklamlarınız yüksek hassaslıktaki hedefleme ile yayınlanır.
 • Geniş Erişim
  Reklamlarınız milyarlarca insana Gmail kutularında ulaşır.
 • Etkili Sonuçlar
  Gmail reklamları düşük bütçe ile yüksek sonuç getirir.
 • Düşük Maliyetler
  Gmail reklamları düşük gösterim ya da tıklanma maliyetleri ile yayınlanır.