Skip links

Dijital Performans Ajansı

Biz Dijital Pazarlamayı Seviyoruz, Siz Sonuçları…
Sonuç odaklı dijital performans kampanyaları için en doğru kanal Performans Pazarlaması!

Keşfedin

Teklif ya da bilgi alın

 

+90 (232) 462 00 71

Dijital Performans
Pazarlaması !

Dijital varlığınız yani web siteniz iyi dönüşüm sağlıyor ancak ziyaretçileriniz düşükse, sitenizin günlük olarak aldığı ziyaretçi sayısını artırmak fikri sizin için mükemmel bir ilk adım olabilir. Dijital pazarlama süreçlerinizde, markanızın hedefleri ışığında tek bir reklam mecrasına yönelmek mantıklı olmayacaktır. Bu kararı verdikten sonra tek düşünmeniz gereken hangi mecraları kullanmanız gerektiğidir.

Sizin için hedef kitlenize ulaşabileceğiniz en ideal mecrayı ve modeli belirleriz. Size özel medya planlarını oluşturarak, kampanya stratejilerinizi belirler ve tüm detaylarıyla kampanyalarınızı yönetiriz.

01

Tasarım

İster yeni başlayan bir işletme olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası bir şirket. Müşterilerinizi etkileyen tasarımlara sahip olun.

Daha Fazla Bilgi

02

Reklam

Daha fazla müşteri bulmanız için İnternet reklamları, sosyal medya gönderileri, Google ve Facebook reklamlarını daha verimli bir şekilde kullanın.

Daha Fazla Bilgi

03

Web Tasarım

Mobil ve internet sitesi tasarımı ile internete açılın. SEO/SEM hizmetleri ile daha fazla trafik alın. Analytics raporlama hizmetleri ile yeni stratejiler geliştirin.

Daha Fazla Bilgi

Google Reklamları ile Dönüşümlerinizi Arttırın

Markanız ve işinizin en iyi şekilde google mecralarında gözükmesi ve müşterilerinizinize kalıcı ve güven verici bir etki bırakması için…

Google Arama Reklamları

Google Arama Reklamları ile müşteri adaylarını internet siteniz ile buluşturur

Detaylar

Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü reklam kampanyalarınızı yönetelim. Görüntülü reklamlar ile internetin her yerinde olun.

Detaylar

Sosyal Medya'da Profesyonel Yönetim

Facebook Reklamlar

Facebook reklamlarını sizin için yönetir ve daha fazla tıklanma, gösterim, etkileşim ve satış almanıza yardımcı olur.

Detaylar

Youtube Reklamları

YouTube üzerinde efektif bir şekilde video reklamınızı yayınlar. YouTube için video reklam hazırlarız

Detaylar

Instagram Reklamaları

Intagram story ve gönderi reklamları ile markanızın hedef kitleniz ile bağ kurarak etkileşimli reklamlar ortaya çıkarır.

Detaylar

Linkedin Reklamları

Linkedin üzerinde iş dünyasını hedefleyeceğiniz reklam verin. Firmanızı iş dünyası profesyonelleri ile bağ kurmasını sağlayalım.

Detaylar

Konvansiyonel Reklam Hzimetleri, İnternet Reklamları Hizmetleri

Müşterilerizin olduğu yerde bizde varız. Marka bilinirliğiniz için dijital ve konvansiyonel reklam mecralarında var olmanızı sağlarız.Reklamlarınız ile etkili kampanyalar oluştururuz.

Dijital Medya Satın Alma

Markanızı internetin istediğiniz platformdaki kullanıcılar ile buluşturur.

Billboard ve Medya Satın Alımı

Pazarlama hedeflerinize uygun reklam veririz.Bütçenizi en efektif şekilde kullanırız

Projelerimiz

İzmir Dijital Ajans olarak onlarca işletmeye internet reklamları, grafik tasarımı, kartvizit, logo tasarımı gibi konularda ajans hizmeti verdik.

Neden Dijital Ajans ?

Dijital ajans ile çalışarak markanızın performansını ne kadar yükseltebileceğinize dair bir fikriniz var mı? Birkaç fikrimiz var, anında düşünce edinin!

“İnternet” deyip geçmemek gerekiyor. Artık ucu bucağı bilinmez olan bu teknolojinin içerisinde var olmak binbir türlü ölçüm yapılmasını gerektiriyor. Arama motorlarındaki performasınız, sosyal medyadaki erişim ve iletişim oranlarınız, reklam performanslarınız ve daha pek çok metriğin sıkı takibi ve analizi amacıyla dijital reklam ajansı ile çalışmak büyük basitlik sağlıyor.

Dijital Reklam Ajansı ile çalışmanın en büyük faydası, markanız amacıyla gündem her an takip altındadır. Genellikle, her bireyin lgi odağı durumuna gelen mevzu başlıklarının süratle değişebildiği sosyal medya platformlarında markanız adına gündemin nabzı tutulur ve her türlü gündem maddesi markanın lehine kullanmak mümkün şekilde işlenir.

Dinamiklerin süratli değişimine ayak uydurmak yetmez, onları doğru yorumlamak da gerekir. Bu da yalnızca gündem maddeleri ile sınırlı değildir. Genellikle arama motorları merkezli algoritmik değişimlere internet sitelerinin süratlice adapte olması ve onların bu değişime ideal şekilde güncellenmesi gerekir. Bu da dijital platformlarda olan biten her türlü yeniliğin sıkı bir takibini gerektireceği amacıyla dijital reklam ajansı ile çalışmak size vakit kazandırır.

Dijital reklam ajansı yalnızca ürün ve hizmetlerinizin tanınır ya da bilinir olmasına merkezli olarak strateji oluşturmaz. Aynı vakitte güncel olarak geridönüş alabildiği amaç kitleniz vasıtası ile sizin daha uzun vadede neler yapabileceğinize dair de referanslar elde etmenizi sağlar. Bu sayede de sahip olunan amaç kitlenizin görüşlerine ulaşmış olmakla kalmaz, potansiyel amaç kitleyi kazanmak amacıyla daha çok neler yapabileceğinizi direk aldığınız geri dönüşlerle değerlendirmenizi sağlar.

 İşine aşık, profesyonel kadromuzla tüm işlerinizde hem vakitten hem de maliyetten kazanmanızı sağlıyoruz. Markanız ile alakalı yapılabilecekler amacıyla evvelce kapsamlı bir inceleme yapıyor, sizden aldığımız brief ile birleştirerek süratlice harekete geçiyoruz. Arama motorlarında internet sitenizin üst sıralara çıkması ve sosyal medyada bol bol takipçi kazanmanız amacıyla kuvvetli stratejiler oluşturuyoruz.Eğer sizinde bir Dijital Reklam Ajansı‘na ihtiyacınız varsa biz burdayız…